Eberl: Zakładmy, że Aleks złamał obojczyk

W ramach siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi, Bayern podejmował dzisiejszego wieczoru na własnym podwórku drużynę wicemistrzów Niemiec, czyli VfB Stuttgart.

Zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec mimo bezbramkowej pierwszej połowy, pokazali świetny futbol w drugiej części spotkania i zasłużenie pokonali swoich rywali 4:0. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisali się Harry Kane, który skompletował hat-tricka oraz Kingsley Coman.

Niestety, ale zwycięstwo to zostało najpewniej opłacone poważnym urazem utalentowanego Aleksandara Pavlovica. Niemiec już w ósmej minucie opuścił boisko, po tym jak upadł z dużej wysokości na bark.

Po ostatnim gwizdku, o stan zdrowia pomocnika zapytano członka zarządu do spraw sportu FCB, czyli Maxa Eberla, który miał fatalne wiadomości dla widzów telewizji „Sky”…

− Zakałdamy obecnie, że Aleks złamał obojczyk. Obecnie przechodzi dalsze badania. To dramatyczne dla niego – powiedział Max
Eberl.

W najbliższym czasie poznamy z pewnością kolejne informacje w sprawie Pavlovica i jego sytuacji zdrowotnej. Jeśli słowa Eberla potwierdzą się, to pomocnika może czekać nawet dwumiesięczna przerwa od gry w piłkę, a co za tym idzie – Aleks nie zagra już raczej w tym roku dla FCB.

Bayern Monachium w dzisiejszym spotkaniu pokonał VFB Stuttgart 4-0.