DieRoten.pl
REKLAMA

REKLAMA

Kimmich jednak opuści mecz z VfB?

fot. canno73 / Photogenica

W minioną niedzielę, klub ze stolicy Bawarii mierzył się na własnym podwórku w ramach rozgrywek niemieckiej 1. Bundesligi z ekipą Eintrachtu Frankfurt.

Jak już dobrze wiemy, monachijczycy pokonali przed własną publicznością Eintracht Frankfurt 4:0 i umocnili się tym samym na pozycji lidera, utrzymując ośmiopunktową przewagę nad rywalem z Leverkusen.

REKLAMA

Niestety, ale zwycięstwo to zostało przypłacone kontuzją Joshuy Kimmicha – z informacji ujawnionych przez klub mogliśmy się dowiedzieć, że Niemiec doznał niegroźnego urazu uda i będzie zmuszony zrobić sobie krótką przerwę od gry w piłkę.

Początkowo media spekulowały, że pomocnik zdąży uporać się z kontuzją i wróci na czas spotkania z VfB Stuttgart w najbliższy piątek, ale najnowsze doniesienia sugerują wprost przeciwnie.

Z ustaleń niemieckiego portalu „Sport1” możemy się dowiedzieć z kolei, że Jo najprawdopodobniej opuści piątkowy mecz w Bundeslidze. Mówi się, że nawet sam zawodnik nie do końca wierzy, że uda mu się odzyskać pełną sprawność na czas nadchodzącego pojedynku ligowego.

REKLAMA

Ponadto ani Joshua, ani trener oraz sztab medyczny FCB, nie chcą podejmować zbędnego ryzyka, tym bardziej, że 5 marca monachijczycy rozegrają pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayerem 04 Leverkusen.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...