Kolejny gol Wannera. 18-latek chwalony [wideo]

Paul Wanner w znakomitym stylu rozpoczął sezon w barwach Heidenheim. 18-latek wypożyczony z Bayernu Monachium w dwóch pierwszych meczach zdobył po bramce i zebrał świetne recenzje za swoje występy.

Paul Wanner najpierw zdobył bramkę w 1. rundzie Pucharu Niemiec, gdzie Heidenheim zmierzyli się z FC 08 Villingen. Młody pomocnik trafił na 3-0 w 52. minucie spotkania i niedługo później opuścił plac gry, a jego drużyna zwyciężyła 4-0.

18-latek wyszedł również w podstawowym składzie swojej drużyny na inaugurację Bundesligi. Heindenheim w wyjazdowym spotkaniu grali z FC St. Pauli i długimi momentami wydawało się, że to gospodarze są bliscy wyjścia na prowadzenie. To jednak goście zadali cios po świetnie wyprowadzonym kontrataku, którego zakończył właśnie Wannera. Paul zszedł z boiska w 81. minucie i zaraz potem goście dobili swoich rywali i ostatecznie zwyciężyli 2-0.

Trener Heidenheimu, Frank Schmidt, w pomeczowym wywiadzie dla Eurosportu był zachwycony z postawy Wannera.

- Ma bardzo dobre podania, a także świetne oko do gry. Pod względem piłkarskim jest już na bardzo wysokim poziomie.