W miniony weekend miało miejsce kolejne spotkanie Bayernu Monachium w ramach nowego sezonu niemieckiej pierwszej Bundesligi.
Przypomnijmy raz jeszcze - w ramach dwunastej kolejki niemieckiej pierwszej Bundesligi, klub ze stolicy Bawarii mierzył się na wyjeździe z Borussią Dortmund. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.
Jeśli mowa o jednym golu dla monachijczyków, na listę strzelców w drugiej połowie wpisał się Jamal Musiala, który w pomeczowej rozmowie dla niemieckiego portalu ,,Sky”, podkreślił wprost, iż jest bardzo dumny ze swojego trafienia w końcówce starcia na Signal Iduna Park.
- To było bardzo dobre dośrodkowanie, chciałem po prostu dobrze uderzyć piłkę. Zawsze staram się być w polu karnym. Piłka ładnie poleciała w róg - powiedział Musiala.
- Jestem bardzo szczęśliwy, jestem nawet bardziej dumny z tej główki niż z ostatniej w kadrze narodowej, ponieważ ważna była teraz odpowiednia technika - dodał.
Co z kolei do powiedzenia na temat gry i spotkania miał pomocnik rekordowego mistrza Niemiec?
- Nasza pierwsza połowa nie wyglądała tak, jak chcemy grać. Wyszliśmy dobrze w drugiej połowie, stworzyliśmy wiele szans, pokazaliśmy mentalność i odwróciliśmy losy meczu. Niestety nie wystarczyło to do zwycięstwa, ale takie mecze się zdarzają. Ważne było, aby zdobyć dzisiaj punkt - podsumował Jamal Musiala.
Komentarze