Niemcy wygrywają, Pavlović chwalony

Reprezentacja Niemiec w świetnym stylu rozpoczęła zmagania w tegorocznej edycji Ligi Narodów pokonując wczoraj Węgry aż 5-0. Spory udział w tym zwycięstwie mieli zawodnicy Bayernu Monachium.

Niemcy rozpoczęli strzelanie w 27. minucie, kiedy to Niclas Fuellkrug dopełnił formalności po tym jak piłkę wyłożył mu Jamal Musiala. Pomocnik Bayernu w 58. minucie podwyższył wynik meczu na 2-0, a później zaliczył jeszcze dwie asysty. W tym również przy debiutanckiej bramce jaką zdobył w 77. minucie gry Aleksandar Pavlović.

20-latek po spotkaniu był chwalony za swój występ przez selekcjonera narodowej reprezentacji - Juliana Nagelsmanna.

Pavlo zagrał świetny mecz. Był od razu bardzo dominujący. Uosabia wiele z tego, co sobie wyobrażam na pozycji numer sześć, a do tego jest fajnym, zabawnym gościem i ma ogromną chęć wygrywania. To bardzo, bardzo mi się podoba - powiedział w wywiadzie dla ZDF.

Pavlović pojawił się na boisku w 60. minucie gry zastępując Pascala Grossa. Musiala rozegrał całe spotkanie, podobnie zresztą jak Joshua Kimmich, który ponownie ustawiony był na prawej stronie defensywy.

Niemcy już we wtorek rozegrają kolejne spotkanie, a ich przeciwnikiem będą Holendrzy.