DieRoten.pl
REKLAMA

REKLAMA

Szok! Kontuzja Upamecano groźniejsza niż przewidywano

fot. vitaliivitleo / Photogenica

Jak już doskonale wiemy, wczoraj Bayern Monachium potwierdził, że Dayot Upamecano wrócił ze zgrupowania kadry narodowej Francji z kontuzją kolana.

Francuz pokazał się z bardzo dobrej strony w rewanżowym spotkaniu Francji z Chorwacją, lecz jak się później okazało, przypłacił to poważną kontuzją kolana.

REKLAMA

Jak już informowaliśmy wcześniej, u defensora rekordowego mistrza Niemiec stwierdzono luźne odłamki w stawie kolanowym, co wymaga nie tylko operacji, ale i również około siedmiu tygodni przerwy od gry w piłkę.

Niestety… Dziś w południe niemiecki dziennik ,,Bild” opublikował fatalne wręcz wiaodmości… Jak się okazuje, Upamecano doznał o wiele poważniejszej kontuzji niż wcześniej przewidywano. Nowe badania wykazały bowiem uszkodzenie chrząstki.

W związku z tym, Dayot będzie musiał pauzować nawet 3 miesiące i jeśli nie nastąpi nagłe i niespodziewane ozdrowienie, to sezon 2024/2025 dobiegnie dla niego końca.


REKLAMA
Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...