Bonus 250 zł za wygraną Bayernu z Dinamem

Kompany komentuje błąd Min-jae

Bayern Monachium po emocjonującym meczu zwyciężył w Wolfsburgu 3-2. Bawarczycy pokazali się z dobrej strony w pierwszej części gry, ale w drugiej stracili kontrolę nad meczem i byli bliscy straty punktów.

Sporo po meczu mówi się o niepewnej tego dnia defensywie “Die Roten”. To właśnie błąd, który popełnił w 55. minucie gry Kim Min-jae sprawił, że “Wilki” wyszły na prowadzenie. Po zakończonym spotkaniu, na antenie “Sky”, Vincent Kompany proszony był o komentarz do tej sytuacji.

- Nie chcę rozmawiać na temat błędu Min-jae. Chcę rozmawiać o reakcji, a ona była dobra. I tyczy się to każdego - skomentował.

Bawarczycy po fatalnych 10. minutach po wznowieniu gry potrafili się odbudować. Najpierw w 65. minucie przy pomocy Jakuba Kamińskiego doprowadzili do remisu, a w końcówce, po akcji Thmasa Muellera i Harry’ego Kane’a, Serge Gnabry ustalił wynik spotkania.

Kompany ma z pewnością świetny materiał do analizy. Kolejny mecz ligowy w najbliższą niedzielę, a rywalem SC Freiburg.