DieRoten.pl
REKLAMA

REKLAMA

Eberl: Najpierw tytuł, potem planowanie kadry

fot. dpa picture alliance / Alamy Stock Photo

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, na pytania dziennikarzy oprócz Vincenta Kompany’ego odpowiadał również członek zarządu ds. sportu Max Eberl.

Jak zwykle podczas rozmowy z dziennikarzami, oprócz tematów związanych z sytuacją kadrową, padło również wiele pytań o poszczególnych zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

REKLAMA

Ponadto Maxa Eberla zapytano również o plany transferowe bawarskiego klubu oraz możliwe rozmowy kontraktowe z poszczególnymi zawodnikami. Jeśli mowa o planowaniu kadry, członek zarządu ds. sportu podchodzi obecnie do tej sprawy spokojnie.

– Naszym zadaniem jest rozegranie kilku następnych meczów w taki sposób, abyśmy mogli świętować tytuł. Następnie usiądziemy ze wszystkimi zaangażowanymi i będziemy kontynuować planowanie składu – powiedział Eberl.

– Poprawiliśmy naszą wydajność biegową i sprinterską. Mamy bardzo dobry skład. Latem dokonamy selektywnych zmian w składzie i zrobimy to, gdy nadejdzie odpowiedni czas – dodał.

– Kontrakty? Zostanie to ogłoszone, kiedy będziemy mogli coś ogłosić. Mamy ambicje na boisku i poza nim – podsumował Max Eberl.

REKLAMA

Jeśli mowa o nowych umowach, to jak już informowaliśmy wcześniej rankiem, Bayern Monachium powinien już niebawem ogłosić kontrakt Leroya Sane, który pozostanie w bawarskim klubie co najmniej do końca czerwca 2028 roku.

Źródło: FCB
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...